Nově v prodeji krém Bloomea Face Cream

16.06.2020 15:02

Kyselina hyaluronová: tato 2 barbarsky znějící slova jste už určitě slyšeli. Ale opravdu víte, co je za tím? Přirozeně se vyskytuje v našich kožních tkáních, má tendenci se v průběhu času snižovat, ale nyní jej můžete najít v doplňcích stravy nebo ve složení krémů proti stárnutí, nebo dokonce podávat injekce k vyhlazení epidermis. Kyselina hyaluronová by byla skutečně prospěšná při léčbě známek stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linie, díky svým nabubřelým vlastnostem. Dešifrování této „zázračné molekuly“. 

Kyselina hyaluronová, speciální molekula

Kyselina hyaluronová je molekula přirozeně se vyskytující v lidském těle, v kožní tkáni. Pomáhá udržovat hydrataci a tón pleti každý den. Molekula zachycuje vodu z těla a udržuje ji v hlubokých vrstvách dermis. Díky tomu zůstává pokožka mladá a baculatá. Kyselina hyaluronová pomáhá vyplňovat mezery mezi vlákny kůže, a tím zpomaluje výskyt vrásek. Ale od dvacátých let tělo začíná produkovat méně a méně a tento jev se časem zvyšuje, zejména po 40 letech. Ve věku 50 let má tělo pouze 50% své zásoby kyseliny hyaluronové. To vysvětluje postupnou přítomnost jemných linií a vrásek. Kůže je uvolněnější, méně tónovaná a klesá.

Hlavní výhoda kyseliny hyaluronové? Je to přirozená směs, takže to není cizí tělo. Od 70. let 20. století se kyselina hyaluronová používá v medicíně, nejprve v oftalmických, poté estetických a nakonec jako složka v kosmetických prostředcích. 

 

Krém proti stárnutí založený na kyselině hyaluronové pro zjemnění pokožky

Na trhu můžete po mnoho let najít kosmetiku na bázi kyseliny hyaluronové. Tato molekula přítomná ve složení mnoha anti-aging procedur přináší pružnost a pevnost pokožky. Obnovením kyseliny hyaluronové do kožních tkání tyto iniciují přirozený mechanický a biologický proces, který obnovuje tón pleti a znovu vytváří prostor mezi vlákny. Najdete v různých kosmetických značkách krémy nebo séra s kyselinou hyaluronovou. 

Sérum se nanáší nejprve na pokožku, zatímco krém sedí nahoře jako klasický zvlhčovač. Doporučuje se používat tento typ produktu od třicátých let. Výhoda? Kyselina hyaluronová není chemická látka, takže ji můžete   bez obav přijmout do své kosmetické rutiny , a to před tím, než budete mít velmi výrazné vrásky, protože má nejprve funkci hydratace pokožky.

 

Naše doporučení pro hladší a hydratovanou pleť: náš krém Bloomea Face Cream

Bloomea Face Cream je kompletní léčba proti stárnutí obohacená kyselinou hyaluronovou, elastinem a kolagenem, dvěma dalšími přírodními složkami pokožky, které se v průběhu let zmenšují a způsobují ochablou pokožku. Zabraňuje známkám stárnutí kůže, jako jsou vrásky a jemné linky. Bloomea Face Cream nabízí krémovou texturu a jeho 50 ml nádoba se špachtlí usnadňuje každodenní aplikaci. Protože tento produkt není mastný, je vhodný pro všechny typy pleti, včetně mastné pleti náchylné k nedokonalostem.