BLOOMEA PARIS

Je 3-krokový kompletní systém péče o pleť.

 
Byla navržena francouzskou estetickou chirurgií a vyvíjela se více než 10 let. Používali jí hlavně v pooperačních procedurách na léčení jizev nebo strií, zároveň byla potvrzena i účinnost přístroje v kosmetických procedurách - řešení jizev po akné, vrásek, pigmentace a dalších nedokonalostí pleti.
La Modeling Bloomea® je příští generací mikrodermabraze - bezbolestnou, účinnou a bezpečnou léčbou založenou na třech technologií MML

- makroexfoliace
- mikrovibracemi
- luminoterapie

Toto ošetření lze použít jako samostatné ošetření nebo v kombinaci s jinými ošetřeními, pro dosažení ještě lepších výsledků v závislosti na řešení problému.

Účinnost ošetření se zvyšuje každým sezením, postupně zvyšujeme intenzitu MAKROEXFOLIACE (žlutá, zelená, fialová), podle jednoduchých protokolů ošetření, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

indikace:

- jizvy
- jizvy po akné
- strie
- vrásky
- pigmentace
- rozšířené póry
- rozjasnění pleti
- příprava pleti na další kosmetické ošetření

Mechanismus účinku ošetření:

První krok = exfoliační vrstva hrotu
makroexfoliace + mikrovibracemi + luminoterapie
Druhý krok = silikonová vrstva hrotu
mikrovibracemi + aplikace séra / krému Bloomea Paris + luminoterapie

Makroexfoliace:

Při každém sezení se používá jednorázový HROT (žlutý, zelený, fialový), který zaručuje absolutní hygienu každého ošetření. Podle protokolu se kosmetička pohybuje postupně po celé ošetřované oblasti, zrnitý exfoliační povrch odstraňuje povrchovou vrstvu kůže a zároveň do pokožky pronikají exfoliační látky, kterými je povrch každého hrotu napuštěných.

Dosahujeme tím homogenního peelingu celé ošetřované oblasti.

Klient cítí zcela bezbolestné tření a vibrace. Efekt ošetření se zvyšuje každým sezením, první sezení připravujeme pokožku na nadcházející - jde o koncept Bloomea Optimal Macro-Exfoliation k(osmetička zároveň reguluje intenzitu ošetření použitím hrotů se stoupající makroexfoliačním efektem žlutá, zelená, fialová.

Mikrovibrace:

Na pokožku během celého ošetření působí vysokofrekvenční mikrovibrační masáží Bloomea®, která hloubkově stimuluje pokožku, zlepšuje průnik exfoliačních látek do mezibuněčných prostor a zároveň zvyšuje produkci elastinu a kolagenu v pokožce.

- pracujeme ve dvou frekvencích - 70 kHz - epidermis a 37 kHz - dermis

Opakování vysokofrekvenčních mikrovibracích nutí pokožku pracovat, umožňuje otevření pokožky a urychluje průnik účinných látek. Výsledkem synergického působení makroexfoliace a mikrovibracemi je zlepšení tonusu a elasticity kůže ošetřované oblasti.

Luminoterapie:

Během celé léčby působí na pleť červené LED světlo vyzařované z koncovky přístroje Bloomea s vynikající afinitou ke kolagenové vrstvě. Vlnová délka tohoto světla (633 nm) posiluje regenerační účinky makroexfoliace a mikrovibracemi na pokožku.

- Na závěr ošetření obličeje aplikuje biocelulózovou masku.
- Ošetření trvají přibližně 30 - 60 minut.

Ošetřované oblasti:

- obličej
- krk
- dekolt
- hřbety rukou
- jizvy na jakékoliv oblasti těla
- strie na jakékoliv oblasti těla


Více zde: https://www.kosmetika-frenstat.cz/bloomea/