DUOLIFT SEQUENTIAL

Duolift Sequential - dokonalé omlazení a zpevnění pleti pomocí radiofrekvenční terapie

Trápí Vás hluboké vrásky, povadlá unavená pokožka na obličeji krku a dekoltu?

Francouzská firma Advance Derma Method - ADM přichází s absolutní novinkou v ošetření pleti a formování postavy. Duolift Sequential, přístroj vybavený radiofrekvenční technologií, byl vyvinut na základě dlouhodobých zkušeností francouzských odborníků tak aby maximálně zvýšil prestiž kosmetických salonů a beauty center.

Radiofrekvenční ošetření Duolift Sequential je vhodné pro náročné zákaznice které chtějí oddálit chirurgický zásah nebo botoxové injekce. Výjimečné anti-ageing ošetření velice intenzivně působí proti známkám stárnutí pokožky.

Ošetření Duolift Sequential minimalizuje tvorbu vrásek, dodává pleti pevnost a pružnost, odbourává podkožní tuk v oblasti dvojité brady, vyhlazuje krk a dekolt, navrací pleti svěží a mladistvý vzhled.

Pro všechny typy ošetření přístrojem Duolift Sequential byla vyvinuta speciální francouzská dermokosmetika, která zaručuje okamžitě viditelné výsledky.

Duolift Sequential má k dispozici 13 automatizovaných programů a mnoho speciálních funkcí pro pokročilé ošetření.

Přístrojové ošetření Duolift Sequential je nesrovnatelné s ručním ošetřením. Bezbolestné čištění pomocí ultrazvukové špachtle a expresní terapie s okamžitým a zároveň dlouhotrvajícím účinkem radiofrekvence a je snem každého klienta.

Ošetření je možné provádět jednorázově místo klasické kosmetiky nebo v sérii několika ošetření, které celkový efekt prodlouží. Celková kúra se skládá ze 6 návštěv: 1-2 návštěvy týdně a následně jednou za měsíc.

Doulift Sequential využívá 4 hlavních technologií.

Ultrazvuková špachtle - soft peeling
Ultrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, který naprosto bezbolestně a velmi účinně hluboce čistí pleť a odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky, provádí velmi jemnou mikromasáž.

Ultrazvuk a ultrazvuková mezoterapie
Ultrazvukové vlny mění propustnost pokožky a aktivní látky z kosmetických produktů pronikají hluboko do pokožky. Aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, dochází k hloubkové regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek. Dostavují se prvotřídní výsledky v omlazení obličeje.
Radiofrekvenční ošetření (RF)
Radiofrekvenční technologie (RF) pracuje na základě zahřívání cílové tkáně na požadovanou teplotu. RF sonda přes speciální vodivý gel vytváří teplo, které velmi pozitivně působí na fibroblasty. Ty vylučují proteiny pojivé tkáně kolagen a elastin, které redukují a vyhlazují vrásky. Po radiofrekvenčním ošetření dochází k vypnutí a zpevnění pokožky, silné hydrataci a viditelnému omlazení.

Luminoterapie (chromoterapie)
Je založená na principu působení světla určité vlnové délky prostřednictvím barevných LED diod. Luminoterpie zesiluje účinky ošetření. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následnému viditelnému vyhlazení vrásek v obličeji.

Radiofrekvenční ošetření působí na pokožku 2 faktory

Hlavní účinek radiofrekvenční technologie spočívá v prohřátí pokožky. Podle typu použité radiofrekvenční sondy (monopolární, bipoloární nebo tripolární) dochází k různé hloubce prohřátí. V případě Duolift Sequentail, kdy používáme nejmodernější tripolární sondu, je pokožka prohřáta do hloubky 2-3mm.

1. Aktivuje tvorbu nových vláken
aktivuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken (dlouhodobější proces, který trvá cca 2-3 týdny).

2. Aktivuje metabolizmus
dochází ke zvýšení rychlosti biochemických reakcí v ošetřované oblasti a nastává okamžitá silná hydratace (voda ze spodních částí dermis vystupuje vzhůru), dochází k remodelaci kůže.

Co můžete očekávat od ošetření přístrojem Duolift Sequential

 • itenzivní omlazení pokožky s okamžitým liftingem
 • minimalizuje tvorbu vrásek a působí proti předčasnému stárnutí
 • zpevnění kontur, dodá pleti pevnost, pružnost a zářivý vzhled
 • bělení pleti
 • okamžité zlepšení hydratace
 • bezbolestné čištění ultrazvukovou špachtlí
 • celkové omlazení obličeje
 • normalizaci aknózní pleti
 • odbourává podkožní tuk v oblasti dvojité brady
 • odstraňuje otoky pod očima
 • má silné vyživující, revitalizační a hydratační účinky
 • hloubková mikromasáž pro zpevnění tkáně
 • podporuje tvorbu kolagenu a elastinu zvyšující pevnost a pružnost pokožky
 • podporuje vstřebávání speciálních přípravků, vitamínů a účinných látek
 • výsledky jsou znatelné ihned po ošetření a s každým dalším ošetřením se dále zlepšují
 • výborné výsledky v tvarování postavy a redukce celulitidy
 • výhodou je vysoká účinnost bez vedlejších negativních účinků

Výsledky radiofrekvenčního ošetření na pokožku

Dochází ke zvýšení rychlosti biochemických reakcí v ošetřované oblasti a nastává okamžitá silná hydratace (voda ze spodních částí dermis vystupuje vzhůru), dochází k remodelaci kůže.

Frekvence péče
Ošetření je možné provádět jednorázově místo klasické kosmetiky nebo v sérii několika ošetření, které celkový efekt prodlouží. Celková kúra se skládá ze 6 návštěv: 1-2 návštěvy týdně a následně udržovací návštěva 1x měsíčně.

Přípravky na domácí péči
Přípravky používané v kosmetickém salonu jsou na prodej v menším balení pro pokračování péče na domácí použití a zajištění prodloužení účinnosti kúry.